Şükretmeyi bildiğimizden gerçekten emin miyiz ?

Logo
Şükretmeyi bildiğimizden gerçekten emin miyiz ?
  • 58 Okuma
  • 0 Yorum

Şükretmeyi bildiğimizden gerçekten emin miyiz ?

.

Kendisine şükredenlere nimetlerini artıran anlamına gelen Eş-Şekür ismi Rabbimizin muhteşem özellikteki isimlerinden biridir. Eş-Şekür boğaz çakrasının esmasıdır. Boğaz çakrası iletişimimizi, yaratıcı düşüncemizi, sanat, spor ve hitabet yeteneklerimizi yöneten çakramızdır.

.

Şükretmek çok güçlü bir varoluş hali, çok yüksek bir titreşimdir. Şükür enerjisi hiçbir zaman yalnız bulunmaz. Kendisi gibi yüksek titreşimli olan sağlık, mutluluk, zenginlik gibi enerjileri de kendisine çeker. Çünkü şükür dolu bir kalp, her zaman kâinatın zenginliklerine yakındır.

.

Öyleyse buyrun şükrün en güzeline; Ey Rabbimiz arşının ağırlığınca, kelimelerinin miktarınca, gökte yarattıklarının sayısınca, yerde yarattıklarının sayısınca, gökle yer arasında yarattıklarının sayısınca Elhamdulillah.❤

.

#mutlulukatölyesikitabindanalıntılar #nevinnesrinsoysal #eft #şifa #mutluluk #enerjiterapisti #enerjibedeni #farkındalık #içimizdekişifa #enerjisthanım #bilinçaltı #bilinçaltıdili #inançtemizliği

yazar

Merhaba ☘ EFT uzman terapistiyim. Bireysel ve grup terapi uygulamaları yapıyorum. Aynı zamanda içinden geldiği gibi yazan çizen bir ögretmenim.

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.