SURVİVOR 2020 ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Logo
SURVİVOR 2020 ŞAMPİYONU KİM OLDU?
  • 602 Okuma
  • 0 Yorum

SURVİVOR 2020 ŞAMPİYONU KİM OLDU? 


Şubat ayında Dominik'te serüvenine başlayan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de sona gelindi. 22 yarışmacının şampiyonluk mücadelesine ev sahipliği yapan Survivor 2020'nin büyük finali salı akşamı gerçekleşti. İstanbul Galataport’ta düzenlenen Survivor final gecesine, finalistler Cemal Can ve Barış özel tekne ile geldi. 

Son saatlerde SMS oylamasının sonuna gelinerek Acun Ilıcalı Survivor 2020’nin şampiyonunu açıkladı. Rakibinden daha fazla oy alarak 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven oldu. 


CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Annesi Rizelidir, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can, 25 Mayıs 1996 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Kendisinden 9 yaş büyük olan ve “küçük annem” dediği bir ablası vardır. Aslen İzmirli olan Cemal Can, liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı.  Üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Bir arkadaşının  tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başlamıştır. . Canseven, beraber Youtube videoları çektiği Danla Biliç'i üniversite yıllarından tanıyor.


Cemal Can'ın isim hikayesi

Cemal Can Canseven, isminin hikayesini böyle anlatıyor; "Babam 7 yaşındayken vefat etti dedem. O yüzden Cemal ismini koymak istemişler. Babam fanatik Fenerbahçe taraftarı ve Can Bartu hayranı. Oradan Can geliyor ve Cemal Can oluyor. Cemal Can Canseven oluyor. Annem 'Çocuk çok zorlanır' demiş"

yazar

Hem okur hem öğretir..