Survivor Berkan'ın "Anlat Bakalım"da partneri Bensu Soral oldu! Bensu Soral kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar..

Logo
Survivor Berkan'ın "Anlat Bakalım"da partneri Bensu Soral oldu! Bensu Soral kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar..
  • 2199 Okuma
  • 0 Yorum

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da bu akşam Anlat Bakalım oyunu ile birbirinden ünlü isimler programa konuk olacak. Yarışmada Berkan Karabulut'un partneri olacak isim ise ünlü ve güzel oyuncu Bensu Soral oldu. Bu akşam yayınlanacak olan bölüm için heyecan adeta dorukta. Ünlü isimler programa canlı bağlantı yaparak partnerlerinin yarışmayı kazanması için kıyasıya mücadele edecek. Bu kapsamda Survivor Berkan'ın partneri Bensu Soral kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı? Merak ediliyor. İşte Survivor Berkan ve Anlat Bakalı yarışmasındaki eşi Bensu Soral…

Survivor yeni bölümünde Anlat Bakalım yarışması için nefesler tutuldu. İki takımın yarışmacıları da kendisiyle eşleşen ünlü isimlerle beraber mücadele edecek. Bu noktada Survivor Berkan Karabulut'un partneri ünlü oyuncu Bensu Soral, programda yer alacağı haberinin ardından gündemdeki yerini aldı. Sevilen oyuncu ile Survivor Berkan'ın mücadelesi oldukça merak edilirken önceki Anlat Bakalım yarışmasında olduğu gibi keyifli dakikalar izleyenleri bekliyor olacak. Peki, Survivor Berkan Karabulut'un Partneri Bensu Soral kimdir, kaç yaşında? İşte ünlü oyuncu Bensu Soral hakkında merak edilenler!

Image

BENSU SORAL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

1991 doğumlu olduğu bilinen genç oyuncu Bensu Soral bir süredir ekranlardan uzak olsa da reklam yüzü olduğu markalar ile ön plana çıkmaya devam ediyor.

Marmara Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar mezunu olan oyuncu Grafik tasarım üzerine eğitim görmüş ve özellikle sosyal medya hesabından çizimlerini takipçileri ile devamlı olarak paylaşıyor.

İlk kez "Yol Ayrımı" dizisinde boy gösteren oyuncu sonrasında "Vicdan" isimli dizide de rol almıştır. Aynı zamanda bir gençlik komedisi niteliğindeki "Boynu Bükükler"de Miray karakterine hayat verirken 2015 yılında "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde adeta kariyerini bir üst noktaya taşımayı başarmıştır.

Oyuncu 2016 yılında çekilmiş ve büyük reyting toplamış "İçerde" adlı dizide canlandırdığı Melek rolü ile şimdilerdeki ününe kavuşmuştur.

Aynı zamanda ablası da ünlü oyuncu Hande Soral'dir.

2019 yılında Organize İşler: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde Nazlı Noyan karakterini canlandırdı.

Survivor Berkan'ın partneri Bensu Soral oldu! Anlat Bakalımda Berkan'ın eşi olan Bensu Soral kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

SURVİVOR BERKAN KİMDİR?

Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur. Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldiği bilinen Karabulut şimdilerde birçok ünlünün spor eğitmenliğini yapmaktadır.

Aynı zamanda Survivor'ın favori yarışmacıları arasında yer almaktadır.

yazar

İyi bir yazar. Aslında sizin düşündüğünüz tarz da bir yazar değil, tam tersine bir yazılım mühendisi :) Azbucuk tükkanın sahibi.