Survivor'da Cemal Can'ın Anlat Bakalım partneri Demet Özdemir oldu! Demet Özdemir kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilenler...

Logo
Survivor'da Cemal Can'ın Anlat Bakalım partneri Demet Özdemir oldu! Demet Özdemir kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilenler...
  • 2047 Okuma
  • 0 Yorum

Ekranların sevilen oyuncularından Demet Özdemir, Survivor'da Cemal Can'ın Anlat Bakalım partneri oldu. Çeyrek final öncesi oynanacak oyun ile ilgili detayları açıklayan Acun Ilıcalı, yarışmacıların hangi ünlü isimlerle eşleşeceğini de açıkladı. Daha önce bayram bölümünde de olduğu gibi Anlat Bakalım'da yarışmacılar ile ünlü isimler yarışacak. Survivor'da Cemal Can'ın Anlat Bakalım partneri Demet Özdemir oldu. Demet Özdemir kimdir ve kaç yaşında?

Şarkıcı Bengü'nün dans ekibinde yer alan sonrasında dansçı olarak hayatına devam eden Demet Özdemir oyunculuğu ile ekranların sevilen ve aranılan isimleri arasında yer alıyor. Survivor'da Anlat Bakalım oyununda Cemal Can Canseven'in partneri olacak isim hakkında merak edilenler araştırılmaya başlandı. 1992 doğumlu 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli'de doğan Demet Özdemir kimdir, kaç yaşında? ? Survivor'da Cemal Can'ın Anlat Bakalım partneri Demet Özdemir oldu!

Image

SURVİVOR'DA CEMAL CAN'IN ANLAT BAKALIM PARTNERİ DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Survivor finali öncesi Anlat Bakalım oyunu eşleşmeleri belli oldu. Survivor Cemal Can'ın partneri Demet Özdemir oldu. Eşleşmeleri açıklayan Acun Ilıcalı'nın bu açıklamasının ardından Demet Özdemir'in hayatına dair detaylar merak edilmeye başlandı. Demet Özdemir kimdir, kaç yaşında?

Image

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli'nde dünyaya gelen Demet Özdemir, üç çocuklu bir ailenin en küçüğü çocuğudur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra dansa yönelen Özdemir, aldığı dans eğitiminin ardından ünlü şarkıcı Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir, İlk televizyon deneyimini ise 2013 yılında başrollerini Esra Ronabar, Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide "Aylin" karakterini canlandırarak yaşamıştır.

Bu projenin ardından "Kurt Seyit ve Şura" adlı dizide "Alya" karakterini, "Tut Sözünü" adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterini canlandıran Özdemir, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu son olarak 2018 yılında "Erkenci Kuş" adlı dizide rol almıştır.

Şu anda Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine hayat vermektedir.

TV DİZİLERİ

2013 Sana Bir Sır Vereceğim

2014 Kurt Seyit ve Şura

2015 Çilek Kokusu

2016-2017 No:309

2018-2019 Erkenci Kuş

2019- Doğduğun Ev Kaderindir

SİNEMA FİLMLERİ

2015 Tut Sözünü

2017 Sen Kiminle Dans Ediyorsun

Demet Özdemir kimdir ve kaç yaşında? Survivor'da Cemal Can'ın Anlat Bakalım partneri Demet Özdemir oldu!

yazar

İyi bir yazar. Aslında sizin düşündüğünüz tarz da bir yazar değil, tam tersine bir yazılım mühendisi :) Azbucuk tükkanın sahibi.