Trendler

Wordpress Eski Düzenleyiciye Geri Dönmek

Kredi Notunu Yükseltme Yöntemleri

Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

Telegram uygulaması WhatsApp ile fazlasıyla benzerlik göstermektedir. Program Rus yazılımcı Pavel Durov’dur. WhatsApp ile kıyaslandığında çok daha fazla özelliği olmasına rağmen kullanıcı kitlesini WhatsApp kadar arttıramamıştır. Telegram uygulamasının sabit bir kullanıcısı isenizfakat gördüğünüz bazı tehlikeler sebebi ile hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda size anlatacağımız adımları takip etmeniz gerekmektedir. Telegram Hesabı Nasıl Silinir? diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam etmelisiniz.

 

Telegram Hesabı Silme

Popüler bir anlık mesajlaşma uygulaması olan Telegram bazı kitleler tarafından beğenilmemektedir. Bu uygulamayı sadece bir kere denemek amacıyla kurduktan ve hesap açtıktan sonra beğenmediğinizde geri silmeye çalıştığınızda uygulamayı doğrudan silerseniz hesabınız kalacaktır. Bu sebeple aşağıda size anlatacağımız adımları dikkatlice takip ederek Telegram hesabınızı başarıyla silebilirsiniz.

Telegram

Telegram Hesap Silme

Yukarıda gördüğünüz Telegram Hesap Silme yazısının üzerine tıklayarak yönlendirilen linke gitmelisiniz. Sonra karşınıza çıkacak ekranda numaranızı girmeniz istenecektir. Numaranızı girdikten sonra “Next” butonuna tıklayarak karşınıza çıkan ekranda hesabınızın başka bir bilgisayarda veya işletim sisteminde açık kalması gerektiğine dair bilgilendirme yazısı gelecektir. Telegram hesabınıza gelen kod ile Confirmation Code kısmına giriş yapmalısınız. Bunun ardından ise Sign In butonuna basmalısınız. En son işlem ise karşınıza çıkan Delete Your Account butonuna basmak olacaktır.

Bu adımları başarıyla gerçekleştirdikten sonra Telegram hesabını kalıcı bir şekilde silmek konusunda herhangi bir sorununuz olmayacaktır. Tekrardan Telegram uygulamasına kayıt olana kadar telefon numaranız ile herhangi bir giriş yapamayacaksınız.

 

yazar

Burak Mehel - Editör

Merhaba, adım Burak. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Programı 3. Sınıf öğrencisiyim. Çoğu alanda incelediğim konular ile ilgili tamamen kendi fikirlerime dayalı yazılar yazmaktayım. Bilgi paylaşımına verdiğim önem sebebiyle tüm öğrendiklerimi sizinle paylaşıyorum. Gündemde bulunan güncel içeriklere kolay yoldan ulaşmak için yazılarımı takipte kalmalısınız.

Yorumlar

Bir yorum bırak

Kesinlikle email adresiniz paylaşılmaz!

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma