Telegram Hesabı Nasıl Silinir?

Logo
Telegram Hesabı Nasıl Silinir?
  • 267 Okuma
  • 0 Yorum

Telegram uygulaması WhatsApp ile fazlasıyla benzerlik göstermektedir. Program Rus yazılımcı Pavel Durov’dur. WhatsApp ile kıyaslandığında çok daha fazla özelliği olmasına rağmen kullanıcı kitlesini WhatsApp kadar arttıramamıştır. Telegram uygulamasının sabit bir kullanıcısı isenizfakat gördüğünüz bazı tehlikeler sebebi ile hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda size anlatacağımız adımları takip etmeniz gerekmektedir. Telegram Hesabı Nasıl Silinir? diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam etmelisiniz.

 

Telegram Hesabı Silme

Popüler bir anlık mesajlaşma uygulaması olan Telegram bazı kitleler tarafından beğenilmemektedir. Bu uygulamayı sadece bir kere denemek amacıyla kurduktan ve hesap açtıktan sonra beğenmediğinizde geri silmeye çalıştığınızda uygulamayı doğrudan silerseniz hesabınız kalacaktır. Bu sebeple aşağıda size anlatacağımız adımları dikkatlice takip ederek Telegram hesabınızı başarıyla silebilirsiniz.

Telegram

Telegram Hesap Silme

Yukarıda gördüğünüz Telegram Hesap Silme yazısının üzerine tıklayarak yönlendirilen linke gitmelisiniz. Sonra karşınıza çıkacak ekranda numaranızı girmeniz istenecektir. Numaranızı girdikten sonra “Next” butonuna tıklayarak karşınıza çıkan ekranda hesabınızın başka bir bilgisayarda veya işletim sisteminde açık kalması gerektiğine dair bilgilendirme yazısı gelecektir. Telegram hesabınıza gelen kod ile Confirmation Code kısmına giriş yapmalısınız. Bunun ardından ise Sign In butonuna basmalısınız. En son işlem ise karşınıza çıkan Delete Your Account butonuna basmak olacaktır.

Bu adımları başarıyla gerçekleştirdikten sonra Telegram hesabını kalıcı bir şekilde silmek konusunda herhangi bir sorununuz olmayacaktır. Tekrardan Telegram uygulamasına kayıt olana kadar telefon numaranız ile herhangi bir giriş yapamayacaksınız.

 

yazar
Kalfa

Burak Mehel

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma