Temmuz Ayında Sinemalarda Gösterime Girecek 5 Film

Logo
Temmuz Ayında Sinemalarda Gösterime Girecek 5 Film
  • 1499 Okuma
  • 0 Yorum

Sinemaseverler çok eğlenceli geçecek olan Temmuz ayına girmek üzereyiz. Daha önceden Temmuz ayında vizyona girecek filmler duyurulduğunda herkes heyecanlı bir bekleyiş içine girdi. Herkesin vizyonlara ne kadar ilgi duysa da duymasa da vizyona girmesi beklenen filmler arasında mutlaka sevecekleri bir film oluyor. Sizin için önümüzdeki Temmuz ayında vizyona girecek 5 filmi bir liste haline getirdik. Listenin içinde size hitap eden filmler varsa yorum yaparak geri dönüş yapmayı unutmayın. Artık listemize geçelim.

 

1-Örümcek Adam : Evden Uzakta (5 Temmuz)

Örümcek Adam: Evden Uzakta afiş

Örümcek Adam yıllardır çoğu sinema izleyicisinin beğenisini toplamayı başardı, genç yaşlı birçok kesime hitap eden bu filmin Temmuz ayında çıkacak olan bu serisi 2. devam filmi olarak çekilmiştir. Peter Parker’ı Tom Holland canlandırıyor. Tom Holland gerek oyunculuğu ile gerekse Spiderman karakterini yaşatması ile bize yeteri kadar bir film zevki sunacak gibi görünüyor. Bu devam filmi bize Spiderman’ın maceralarını anlatacak.

Oyuncular : Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya, Samuel L. Jackson

Fragman:

 

 

 

2-Bebeğin Laneti (5 Temmuz)

Korku filmi izlemeyi sevenler için müthiş bir film Temmuz ayında vizyona giriyor. Adaline ve kızı Chloe dünya savaşından kaçarak bir kasabaya yerleşiyorlar. Genç kadının eşi savaştadır ve bu yüzden kadın ve bebeği üzerinde aşırı derecede bir burukluk vardır. Ormanda bir dağ evine yerleşen bu aile bir süre geçtikten sonra ilginç olaylar yaşamaya başlarlar ve olay örgüsü bu şekilde devam ediyor.

Oyuncular : Claire Carreno, Helen Crevel, Neill Hobbs, Philip Ridout

3-Ölümcül Sular (12 Temmuz)

Ölümcül Sular Afiş

Bir Alexandre Aja yapımı olan Ölümcül Sular filmi Temmuz ayında herkesin deliler gibi beklediği bir film olmayı fragman yayınlandığı andan itibaren başardı. Florida’da 5. seviye bir kasırgada hayatı alt üst olan bir kadının babasını kurtarmaya çalışırken kendisi de suyun altında bir evde mahsur kalmıştır. Floridanın denizin altında bulunnan vahşi avcıları ile savaşmak zorunda kalmıştır. Bu yaşam savaşını konu alan filmi izlerken ne kadar heyecanlı bir gerilim yaşayacağınızı düşünmeyin bile.

 

Oyuncular: Kaya Scodelario, Barry Pepper, Ross Anderson

Fragman: 

4-Ölü Adam (12 Temmuz)

Bu filmin başrolünde sinemaseverlerin en çok sevdiği oyuncu olan Johnny Depp var. 1800’lü yıllarda hayatta kaybedecek hiçbirşeyi olmayan bir gencin yaşadığı değişimleri konu alan bu filmde bu genç yaşadığı kasabadan ayrılarak çok uzaklarda bir yere yerleşme kararı alıyor. Çıktığı bu yolculukta karşılaştığı şeyler onu derinden etkileyecek ve farklı bir başlangıç olacaktır.

Oyuncular: Johnny Depp, Gary Farmer, Lance Henriksen, John Hurt

5-Brahms: The Boy II (26 Temmuz)

Lanetli çocuk filminin devam halkası olan The Boy II, ilk filmde garip şeyler yaşanan Heelshire köşküne taşınan bir ailenin yaşadıklarını anlatıyor. Ailenin yaşayacağı olayların başlangıcı küçük çocuğun Brahms adında bir oyuncak ile arkadaşlık kurmasıyla başlıyor. Filmin başrolünde Katie Holmes, yönetmen koltuğunda ise William Brent Bell oturmaktadır.

Oyuncular: Katie Holmes, Ralph Ineson, Christopher Convery gibi sinema dünyasının tanıdığı kişilerdir.Shortcut Run

yazar
Kalfa

Burak Mehel