Türkiye'de Hayata Geçirilmiş Yatırım Alan Girişimler

Logo
Türkiye'de Hayata Geçirilmiş Yatırım Alan Girişimler
  • 123 Okuma
  • 0 Yorum

 

Teknolojinin sürekli bir gelişme olarak ivme yakalaması sebebiyle insanlar farklı farklı alanlarda yeni girişim projeleri üretmeye başladı. Bunun sonucunda Türkiye’de bulunan girişicilerde pastadan paylarını almak amacıyla yeni yeni girişimler ortaya çıkarmaya çıkarıyor. Ortaya çıkarılan girişimcilik fikirleri bazsı faktörlerin yanı sıra istihdam imkanıda sunmaktadır. Hiç merak ettiniz mi? Bugüne kadar Türkiye’de hangi girişimler yapıldı ve ne gibi sonuçlar alındı diye. Size bu konu ahkkında bilgi vermek için Türkiye’de başarılı olarak yatırım alan girişimleri liste haline getirerek güzel bir başarı örneği tablosu hazırladık.

Fine Dine

FineDine uygulaması, sipariş yönetimleri ve menüleri için tabletlerde kullanılmış olan bir uygulama olarak biliniyor. Restoranlar tarafından fazlaca tercih edilen bu uygulama, yıllık ve aylık olarak paket satışları yapıyor. Bu paketlerden satın alan kullanıcılar menülerini görsel olarak süsleyerek müşterilerine pazarlıyorlar. Bu girişimin en önemli amaçlarından birisi ise yurtdışında yaygın olarak kullanılmaktır.

App Samurai

Bu uygulama mobilden kullanılmak amacıyla insanlara self servis olarak reklam platformu olarak sunum yapmaktadır.  Bu girişim ilk olarak Ankara’da kurulmuştur. Fakat zaman geçtikçe yatırımlar alarak global olarak çalışmaya başlamıştır.

AppSamurai

Garaj Sepeti

Bu girişim tamamen otomotiv sektörünün hedef alarak sürücüler için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım sonucunda teknolojik çözümler ortaya çıkararak oto galerilerden araba kiralama imkanı vermektedir. Herhangi bir kiralık araba gereksiniminiz var ise yemek sepetinden sipariş verir gibi bu uygulama ile araç siparişi verebilirsiniz.

Team Sql

Bu uygulama tam anlamıyla bir bulut veritabanı olarak bilinmektedir. Bu uygulamayı telefonunuza kurarak veritabanı sorgularınızın yanı sıra veritabanı yönetiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda veritabanının içinde bulunan belirli noktaları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bu uygulama birçok yatırımcıdan destek alarak yurtdışı pazarına ulaşmıştır.

Sweaters

İnsanların yaptıkları spor aktivitelerine tanımadıkları insanları davet edebilmesi için oluşturulmuş bir platform olarak Sweaters, eğer Pazar günü yapacağınız bir koşuya yalnız başınıza çıkmak istemiyorsanz uygulamaya başvurarak hemen yanınıza bir arkadaş bulabilrsiniz.

 

 

yazar
Kalfa

Burak Mehel

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma