Ucuz Samsung Galaxy Note hakkında yeni bilgiler

Logo
Ucuz Samsung Galaxy Note hakkında yeni bilgiler
  • 161 Okuma
  • 0 Yorum

Samsung'un Galaxy Note serisi akıllı telefonunun yeni bir versiyonu olması beklenen bütçe dostu ve orta seviye bir galaxy note serisi telefon geliştiriyor.Bu modelle alakalı yeni bilgilere gelin bir göz atalım.

Samsung Galaxy Note ailesini biliyor olmalısınız , son olarak Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Plus modellerinden oluşan modellerden oluşuyor.Ayrıca türkiyede satılmayan Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G modeli de yer almakta bu aileye birde fiyat performans odaklı olacağını söyledikleri bütçe dostu olacak bir telefon daha geliyor.Şimdilik Kırmızı ve Siyah renk olacağı aktarılmış durumda telefonun kodu SM-N770F olarak geçiyor şuan avrupada satılacağı bilgisi olan telefon Türkiyede de satılması gündemde.

Telefonun adının Samsung Galaxy Note 10 lite olabilir deniyor. Bazı kaynaklardaysa  Samsung Galaxy Note 10e adıyla satışa sunulacağı söyleniyor.

 Samsung Galaxy Note serisi bir telefon olacağı için S Pen ile gelecek , mevcut  Samsung Galaxy Note  modellerinin 9.899 tl'den ülkemizde satışa sunulduğunu göz önünde bulundurursak bu modelin çok daha uygun olması beklendiği için daha geniş gruplara kitlelere hitap etmesi bekleniyor , bazı kaynaklarda son  Samsung Galaxy Note  serisi modeli olabilceği söyleniyor.

 Samsung Galaxy Note Serisi 2020 de çıkmayabilir

Sağlam bir kaynaktan gelen bir habere göre  Samsung Galaxy Note serisi telefonlarla Galaxy S serileri arasındaki ayrımın bitmesi için böyle birşey yapmayı düşünüyorlar.Bu nedenle yeni bir isimlendirmeye geçeceği söyleniliyor , ileriki zamanlarda çıkacağı düşünülen Galaxy S11 modelinin isiminin Galaxy One şeklinde çıkması bekleniyor bu sızıntıların kaynağı Evan Blass'tan geliyor , bu bilginin doğruluğu konusunda emin konuşuyor

yazar

Bartın Üniversitesi öğrencisiyim evde sağlık hizmetleri bölümünü okumaktayım , teknoloji ile ilgili makaleler yazıyorum , ilgi duyduğum bir alan ve buna yönelik çalışmalar yapmaya çalışıyorum...