Visual Studio 2017

Logo
Visual Studio 2017
  • 704 Okuma
  • 0 Yorum

►Daha akıllı uygulamaları, daha hızlı derleyin Canlı mimari doğrulaması gibi yeni özellikler, geliştirme sürecinde DevOps’u daha erken çalıştırmaya yardımcı olur. Buna ek olarak kod gezintisi, IntelliSense, yeniden düzenleme ve kod düzeltmeleri gibi popüler özelliklere yönelik iyileştirmeler, kullandığınız dil veya platformdan bağımsız olarak zaman ve çabadan tasarruf etmenizi sağlar.
►Hataları daha çabuk bulun ve düzeltin Sorunları mümkün olan en kısa sürede bulmanıza ve çözmenize yardımcı olmak için, hata ayıklama ve test deneyiminin tamamı iyileştirildi. Live Unit Testing, Özel Durum Yardımcıları ve Tıkla-Çalıştır gibi özellikler, gerileme risklerini azaltarak ve yeni hataların temel nedenini hemen ortaya koyarak DevOps döngünüzü kısaltır. Bulutla tümleştirin Yerleşik araçlar, .NET ve .NET Core uygulamalarınız, Azure uygulamalarınız ve Azure İşlevleriniz, hizmetleriniz, Docker ve Windows kapsayıcılarınız gibi tüm öğelerinizle kapsamlı bir tümleştirme sağlar. Deneyim o kadar rahattır ki, bir Azure veri merkezinin içinden çalışıyor gibi hissedeceksiniz.
►Verimli bir şekilde işbirliği yapın Herhangi bir sağlayıcının barındırdığı Visual Studio Azure DevOps, Team Foundation Server veya GitHub gibi ekip projelerinizi doğrudan yönetin. İsterseniz, ortada resmi bir proje veya çözüm olmadan hemen her kod dosyasını hemen açmak ve bu dosyayla çalışmak için yeni Her Klasörü Aç özelliğini de kullanabilirsiniz.
►Kaliteli mobil uygulamalar sağlayın Xamarin’in gelişmiş hata ayıklama, profil oluşturma araçları ve birim testi oluşturma özellikleri sayesinde Android, iOS ve Windows’a yönelik yerel mobil uygulamaları oluşturma, bağlama ve ayarlama işlemleri artık çok daha hızlı ve kolay. Ayrıca, Apache Cordova ile mobil uygulamalar geliştirmeyi veya platformlar arası C++ kitaplıkları derlemeyi seçebilirsiniz.
►Dilinizi üst düzeye taşıyın Visual Studio, en son programlama dili özelliklerini desteklemek için yatırım yapmaya devam ediyor. C#, Visual Basic, C++, TypeScript, F# ile, hatta JavaScript ve Python gibi üçüncü taraf dillerle çalışırken tüm geliştirme deneyiminiz boyunca birinci sınıf özellik desteği alacaksınız.


Followers+

yazar
Yamak

Emre Bingül