WhatsApp'ın Karanlık Mod Açılış Ekranı Ortaya Çıktı

Logo
WhatsApp'ın Karanlık Mod Açılış Ekranı Ortaya Çıktı
  • 994 Okuma
  • 0 Yorum

WhatsApp'ın Android platformu için geliştirilen versiyonunun beta sürümü güncellendi. "2.19.297" koduyla sunulan güncelleme hem açık renkli hem de karanlık mod için yeni bir açılış ekranı sunuyor.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliklere kavuşmaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere uygulama geliştiricileri, bir süredir WhatsApp'ın karanlık mod özelliğine sahip olması için çalışıyorlar. Uygulamaya görsel anlamda daha fazla yenilik sunmak isteyen geliştirici ekip şimdi, WhatsApp'ın Android platformu için geliştirilen beta sürümünü güncelledi.

"2.19.297" olarak kodlanan yeni beta sürüm, WhatsApp'ın karanlık mod özelliğine herhangi bir etkide bulunmadı. Ancak bu yeni sürüm, uygulamaya bir açılış ekranı getirdi. Öyle ki bu açılış ekranı hem aydınlık hem de karanlık modda kullanılabiliyor.WhatsApp'ın Android platformu için yayınlanan yeni beta sürümünde başka bir yeni özellik göze çarpmıyor ancak geliştirici ekip şu sıralar, WhatsApp'ın karanlık moduna kilitlenmiş durumda. Anlaşılan o ki kullanıcılar, mümkün olan en kısa süre içerisinde WhatsApp'ın karanlık modunu kullanmaya başlayabilecekler. Ancak geliştirici ekip hala, özelliğin çıkış tarihiyle ilgili resmi bir açıklama yapmadı

Morning Alarm Clock for Free - Alarmy

yazar

adım ümit teknoloji ve rap müzikle yakından ilgiliyim gülmeyi eğlenmeyi seven araştırmacı bir kişilik.