XİAOMİ-PTT İŞ BİRLİĞİ

Logo
XİAOMİ-PTT İŞ BİRLİĞİ
  • 765 Okuma
  • 0 Yorum

Xiaomi,179 yıldır türkiyede hizmet veren PTT ile anlaştı.Xiaomi en büyük distribütörü türkMİ ile anlaştı buna göre xiaomi ürünlerini PTT'den almak mümkün.

Peki bu nasıl olacak PTT şubelerine xiaomi standı kurulacak fakat bu işbirliği daha taze olduğu için bütün PTT şubelerine henüz yayılmış değil şimdilik sadece 

İSTANBUL 

ANKARA 

İZMİR

GAZİANTEP 

Şublerinde başlicak zamanla ülke genelindeki tüm PTT şubelerine yayılacak.

Başlangıç için satılacak ürünler ise şu şekilde;

REDMİ GO  REDMİGO ile ilgili görsel sonucu

REDMİ 6AREDMİ 6A ile ilgili görsel sonucu

REDMİ 7-REDMİ NOTE 7redmi note7 ile ilgili görsel sonucu

Mİ Band 3mi band 3 ile ilgili görsel sonucu

Mİ power bank 5000 mAH mi 5000 mah ile ilgili görsel sonucu

Mİ pwer bank 10000 mAH mi 10000 mah powerbank ile ilgili görsel sonucu

ilerleyen zamanlarda ürünlerin çeşitliliği artacaktır.

PTT tarafından yapılan açıklamada "Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan iş birliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerin resmi Türkiye garantili satışı işyerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz." açıklaması yapıldı.

xiaomi bilindiği üzere ülkemizde yeni yeni resmileşmeye başlayan bir teknoloji şirketi dünya pazarında geniş bir yankı uyandıran xiaomi hızla büyümeye daha gelişmiş cihazlar üretmeye devam ediyor peki xiaomi neden bu kadar tutuyor,seviliyor buna biraz kafa yoralım xiaomi hiç şüphe yok ki öncelikli tercih edilmesinin sebebi uygun fiyat politikası tabiki bu hareket tüketiciyi bu markaya çekiyor ürettiği cihazlarda fiyat/performans dengesine dikkat etmesi xiaomi'yi diğer markalardan ayıran en önemli etkenlerden birisi ama bana sorarsanız ürünleri ucuz tamam ama özellik olarak gerçekten "vay be adamlar yapmış" diyecek kadar kaliteli değil tabiki bu kişisel fikrim başka türlü düşünenlere saygım sonsuz.

xiaomi bu işbirliği ile beraber türkiye pazarında çok ciddi bir genişlemeye gitti düşük fiyat segmentinde büyük savaş veren xiaomi kullanıcılarını bir nebze memnun etmeyi başarıyor türkiye pazarında daha da satış yapacağını düşünüyorum tabiki fiyatlar uygun olduğu sürece...

MX Player Codec (x86)

yazar
Yamak

furkan

herhangi bir iddiam yok teknolojiyi seviyorum ve araştırıyorum kendi çapımda bir şeyler yazıp vakit geçiriyorum