YAN DİZİNİN YANI LEGACİES

Logo
YAN DİZİNİN YANI LEGACİES
  • 1874 Okuma
  • 0 Yorum

  Ekim ayının 10’unda 2.sezonu ile ekranlara tekrar kavuşacak olan Legacies’le karşı karşıyayız.

  The CW de yayımlanan dizi The Vampire Diaries dizisinin yan dizisi olan The Originals dizisinin yan dizisidir. Köklü bir şekilde devam etmesi her zaman temennimiz. Bu kadar ilerlemesinde teması da oyuncuları kadar etkili. Vampirler, kurt adamlar,büyücüler vb. her zaman dikkat çekmiştir. Tabi hiç biri The Vampire Diaries kadar büyük bir kitleye sahip olamadı olabileceğini de pek sanmıyorum. 

  Danielle Rose Russell’ in başrolünde olan dizinin konusu şöyledir; tarih öğretmeni olan Alaric Saltzman ve Caroline Forbes’in açtığı okulda doğa üstü güçlere sahip çocukların eğitilmesi konu alınıyor. Bu doğa üstü çocuklardan biri ise Klaus ve Hayley’in kızları olan Hope’dur. Hope, Alaric’in kızları ve okuldaki diğer çocukların yaşadıkları olayları izliyoruz.

legacies season 2 ile ilgili görsel sonucu

  2.sezon hakkında alınan duyumlara da şöyle bir göz atalım:

  1.sezonda karşımıza çıkan Malivore’un ortadan kaldırılması için cadı-vampir-kurt melezinin (Hope) Malivore çukuruna atlayıp yok etmesi gerekir. Fakat bunun getirisi olarak çukura atlayan kişiyi hiç kimse hatırlamaz varlığı unutulur. 2.sezonun fragmanında gördüğümüz kadarıyla Hope’un geri dönebilmesine rağmen hatırlanmaması gibi bir sorun var. 

  İkizlerin Merge’i öğrenmesi araştırma ve buna çözüm bulmaları hızlandırılmış gibi görünüyor.

  Tahminen 6.bölümde Freya Mikelson’ın diziye konuk olacağı söylenmekte. Bu Hope’a yardım için ya da Merge için ikizlere yardım etmeye de olabilir.

freya mikaelson ile ilgili görsel sonucu

  Galada dönen söylentilerden birisi ise Alaric’in artık Salvatore School da müdür olmadığıyla ilgiliydi.

legacies season 2 hope ile ilgili görsel sonucu

 Yeni sezon hakkında yorumlarınızı bekliyor olacağım. Keyifli izlemeler.

MP3 Cutter and Ringtone Maker

yazar

Mutfağa ilgimin getirisi olarak aşçılık öğrencisiyim. Yemekleri sevmemin yanı sıra kitaplara da ilgim yüksektir. Özellikle amatörde olsa yazma konusu yaklaşık 6-7 senedir büyük hobim.