Trendler

Wordpress Eski Düzenleyiciye Geri Dönmek

Kredi Notunu Yükseltme Yöntemleri

Yazbee Nedir? Neden Kuruldu?

Yazbee Nedir? Neden Kuruldu?

Türk internet girişimcilerinin “yerli ve milli sosyal medya” sloganıyla geliştirdiği sosyal medya platformu kullanıma hazır hale getirildi. Platformun kurucusu Arif Üniver, gelecek sene yani 2020 yılında 30 milyon kullanıcıyı hedeflediklerini belirtti. İnternet üzerinden erişilebildiği gibi uygulama marketlerindende kullanıma sunulan Yazbee yüzde yüz yerli bir yazılım olarak geliştirildi. Şimdi sizinle Yazbee Nedir? Neden Kuruldu? gibi başlıklar üzerinden platformu tartışalım.

 

Slogan #Senyazdiye

Uygulamanın kurucusu Arif Ünver, yaklaşık olarak üç buçuk yıldır uygulamanın üzerinde çalıştıklarını ve bu sosyal medya platformunun 500’den fazla kişiye istihdam sağlayacağını belirtti. Son haline geldikten sonra Türkiye içerisinde kullanıma sunulmuş olan bu platform aynı zamanda İngilizce dilinide desteklemektedir. 50 milyon kullanıcıya kadar destekleyecek bir altyapı sunuyorlar. Platformda normal sosyal medya uygulamaları gibi paylaşımları yorumlara kapatma özelliğide getirildi. İsteyen kullanıcı yaptığı paylaşımı yoruma kapatarak hakaret içeren yorumları engelleyebilecek. Kullanıcılar yaptıkları paylaşımda sadece paylaşımı beğenenleri görecek fakat beğenmeyen kişileri göremeyecek. Bu da platform üzerinde özgüven kayıplarının önüne geçmektedir.

YazBee!

Robot Hesaplar Neredeyse Hiç Yok

Yazbee sunucusunun altyapısı Turkcell tarafından desteklenmektedir. Dünya üzerinde bulunan uygulamalarda robot hesap sayısının neredeyse hiç yok denecek kadar az olduğu uygulamalardan biridir. Altyapı tamamen robot hesapların engellenmesine yönelik şekillendirilmiştir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile gerçek takipçi sayınızı kontrol edebileceksiniz.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan Uygulamayı İlk Kullanmaya Başlayanlardan

Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan uygulamayı kullanmaya başlayan ilk üyelerden biridir. Yerli ve milli olması sebebiyle tüm siyasilerden tam destek alarak yoluna devam etmektedir. Sosyal medyada rahat bir şekilde hareket etmeyi amaçlayan bir uygulama olacağına kesin gözle bakılıyor. İleri ki zamanlarda Tayyip Erdoğan, twitterdan bilgi vermek yerine bilgi vermek amacıyla burayı kullanacağa benziyor. Mutlaka bu uygulamayı takipte kalmalısınız.

Nasıl İndirebilirim? diye soruyorsanız indirebilmeniz için aşağıya linkleri bırakıyoruz.

AppStore’dan indirmek için buraya tıklayın.

Google Play’den indirmek için buraya tıklayın.

yazar

Burak Mehel - Editör

Merhaba, adım Burak. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Programı 3. Sınıf öğrencisiyim. Çoğu alanda incelediğim konular ile ilgili tamamen kendi fikirlerime dayalı yazılar yazmaktayım. Bilgi paylaşımına verdiğim önem sebebiyle tüm öğrendiklerimi sizinle paylaşıyorum. Gündemde bulunan güncel içeriklere kolay yoldan ulaşmak için yazılarımı takipte kalmalısınız.

Yorumlar

Bir yorum bırak

Kesinlikle email adresiniz paylaşılmaz!

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma