Yazbee Nedir? Neden Kuruldu?

Logo
Yazbee Nedir? Neden Kuruldu?
  • 424 Okuma
  • 1 Yorum

Türk internet girişimcilerinin “yerli ve milli sosyal medya” sloganıyla geliştirdiği sosyal medya platformu kullanıma hazır hale getirildi. Platformun kurucusu Arif Üniver, gelecek sene yani 2020 yılında 30 milyon kullanıcıyı hedeflediklerini belirtti. İnternet üzerinden erişilebildiği gibi uygulama marketlerindende kullanıma sunulan Yazbee yüzde yüz yerli bir yazılım olarak geliştirildi. Şimdi sizinle Yazbee Nedir? Neden Kuruldu? gibi başlıklar üzerinden platformu tartışalım.

 

Slogan #Senyazdiye

Uygulamanın kurucusu Arif Ünver, yaklaşık olarak üç buçuk yıldır uygulamanın üzerinde çalıştıklarını ve bu sosyal medya platformunun 500’den fazla kişiye istihdam sağlayacağını belirtti. Son haline geldikten sonra Türkiye içerisinde kullanıma sunulmuş olan bu platform aynı zamanda İngilizce dilinide desteklemektedir. 50 milyon kullanıcıya kadar destekleyecek bir altyapı sunuyorlar. Platformda normal sosyal medya uygulamaları gibi paylaşımları yorumlara kapatma özelliğide getirildi. İsteyen kullanıcı yaptığı paylaşımı yoruma kapatarak hakaret içeren yorumları engelleyebilecek. Kullanıcılar yaptıkları paylaşımda sadece paylaşımı beğenenleri görecek fakat beğenmeyen kişileri göremeyecek. Bu da platform üzerinde özgüven kayıplarının önüne geçmektedir.

YazBee!

Robot Hesaplar Neredeyse Hiç Yok

Yazbee sunucusunun altyapısı Turkcell tarafından desteklenmektedir. Dünya üzerinde bulunan uygulamalarda robot hesap sayısının neredeyse hiç yok denecek kadar az olduğu uygulamalardan biridir. Altyapı tamamen robot hesapların engellenmesine yönelik şekillendirilmiştir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile gerçek takipçi sayınızı kontrol edebileceksiniz.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan Uygulamayı İlk Kullanmaya Başlayanlardan

Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan uygulamayı kullanmaya başlayan ilk üyelerden biridir. Yerli ve milli olması sebebiyle tüm siyasilerden tam destek alarak yoluna devam etmektedir. Sosyal medyada rahat bir şekilde hareket etmeyi amaçlayan bir uygulama olacağına kesin gözle bakılıyor. İleri ki zamanlarda Tayyip Erdoğan, twitterdan bilgi vermek yerine bilgi vermek amacıyla burayı kullanacağa benziyor. Mutlaka bu uygulamayı takipte kalmalısınız.

Nasıl İndirebilirim? diye soruyorsanız indirebilmeniz için aşağıya linkleri bırakıyoruz.

AppStore’dan indirmek için buraya tıklayın.

Google Play’den indirmek için buraya tıklayın.

yazar
Kalfa

Burak Mehel

Yorumlar (1)

  1. yazar
    Ziyaretçi

    Müslümanların Halifesi - 2 ay önce

    YEZBEE diye bir sosyal medya kuruldu Neymiş...YERLİYMİŞ..Tüküreyim sizin yerliliğinizin içine..İslam düşmanı amerikan facebook ve twitterinin yerlisi..Onda da doğruları söylemek yasak. Bizi sömüren KAPİTALİST İSLAM DÜŞMANI PARTİLER,AKP,CHP,MHP yabancı değil ki,hepsi yerli....onlar da yerli. Amerika gelip sömürmüyor ki bizi,amerikanın uşakları amerika gibi kapitalist partiler sömürüyor. Peygamberimizin en büyük düşmanı YERLİ MÜŞRİKLERDİ. yabancılar değildi. Medinede de en büyük düşmanı YERLİ MÜNAFIKLARDI. Yerliyiz demesi sizi kandırmasın YAZBEE de gavur medyası gibi doğrunun doğruyu söyleyenlerin düşmanı. BU ülkenin halkı müslümandır,müslümanın YERLİSİ doğruyu söyleyen,söyleten medyadır.

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma