Youtube Videoları Arka Planda Oynatma

Logo
Youtube Videoları Arka Planda Oynatma
 • 530 Okuma
 • 2 Yorum

Arkadaşlar selam. Bugün sizlere ogyoutube programını anlatacağım. Başlıktanda anladığınız üzere youtubedan istediğimiz müziği açıp ekranı kapatıp dinlemeye ya da mesajlaşmaya web de surf yapmaya devam edebileceğiz. Yapmamız gereken işlemler ise çok basit. Aşağıdaki uygulamayı (ogyoutube) telefonunuza indirin ve yükleyin. 

Ogyoutube : https://yadi.sk/d/nJQKnJvFQ7tbBQ

Not: Programı yükleyebilmek için geliştirici seçeklerini aktif hale getirip bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Geliştirici seçeneklerini açmak için Telefonun Ayarlar > Telefon Hakkında >Derleme Numarasına birkaz defa ard arda dokununca ( sayıyı tam hatırlamıyorum ama uyarı olarak verecektir) artık bir geliştiricisiniz uyarısı verecektir.Geri gidip sistem başlığından geliştirici seçeneklerini seçerek buradan bilinmeyen kaynakları aktif hale getirebiliriz.

Uygulamayı yükledikten sonra açalım.Kullanım olarak youtube ile görseli benzerdir.Dinlemek istediğimiz müziği arayalım ve videoyu başlatalım. Videonun alt kısmında Arka Plan yazısını seçelim. Müzik arka planda çalsın ister ekranı kilitleyip dinlemeye devam edin,isterseniz mesajlaşıp web de surf yapın. Orası size kalmış. :)

yazar

Merhaba, ben Kemal. Uluslararası bir firmada müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda teknolojik ürünlerle uğraşmayı severim. Genelde elektronik üreticilerinin istediği gibi değil kendi istediğim gibi kullanmayı tercih ettiğim için bilgisayar yazılım,program,web,cep telefonu root,jailbreak,rom gibi işlemleri yapmayı severim. Bilgi paylaştıkça çoğalır,paylaşalım kendimize saklamayalım. Konfüçyüs'un da dediği gibi: “Ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur. Ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki bilgi, sende iki bilgi olur.”

Yorumlar (2)

 1. yazar
  Yamak

  Muhammet BÜYÜK - 10 ay önce

  on numara başkanım

 2. yazar
  Kalfa

  Kemâl Başaran - 9 ay önce

  eyvallah :)

Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma