Youtube Videoları Arka Planda Oynatma

Youtube Videoları Arka Planda Oynatma
 • 57 Okuma
 • 2 Yorum

Arkadaşlar selam. Bugün sizlere ogyoutube programını anlatacağım. Başlıktanda anladığınız üzere youtubedan istediğimiz müziği açıp ekranı kapatıp dinlemeye ya da mesajlaşmaya web de surf yapmaya devam edebileceğiz. Yapmamız gereken işlemler ise çok basit. Aşağıdaki uygulamayı (ogyoutube) telefonunuza indirin ve yükleyin. 

Ogyoutube : https://yadi.sk/d/nJQKnJvFQ7tbBQ

Not: Programı yükleyebilmek için geliştirici seçeklerini aktif hale getirip bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Geliştirici seçeneklerini açmak için Telefonun Ayarlar > Telefon Hakkında >Derleme Numarasına birkaz defa ard arda dokununca ( sayıyı tam hatırlamıyorum ama uyarı olarak verecektir) artık bir geliştiricisiniz uyarısı verecektir.Geri gidip sistem başlığından geliştirici seçeneklerini seçerek buradan bilinmeyen kaynakları aktif hale getirebiliriz.

Uygulamayı yükledikten sonra açalım.Kullanım olarak youtube ile görseli benzerdir.Dinlemek istediğimiz müziği arayalım ve videoyu başlatalım. Videonun alt kısmında Arka Plan yazısını seçelim. Müzik arka planda çalsın ister ekranı kilitleyip dinlemeye devam edin,isterseniz mesajlaşıp web de surf yapın. Orası size kalmış. :)

yazar
Kalfa

Kemâl Başaran

Merhaba, ben Kemal. Uluslararası bir firmada müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda teknolojik ürünlerle uğraşmayı severim. Genelde elektronik üreticilerinin istediği gibi değil kendi istediğim gibi kullanmayı tercih ettiğim için bilgisayar yazılım,program,web,cep telefonu root,jailbreak,rom gibi işlemleri yapmayı severim. Bilgi paylaştıkça çoğalır,paylaşalım kendimize saklamayalım. Konfüçyüs'un da dediği gibi: “Ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur. Ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki bilgi, sende iki bilgi olur.”

Yorumlar (2)

 1. yazar
  Yamak

  Muhammet BÜYÜK - 1 hafta önce

  on numara başkanım

 2. yazar
  Kalfa

  Kemâl Başaran - 6 gün önce

  eyvallah :)

Bir yorum bırak

Azbucuk nasıl çalışır?

Azbucuk.com'a Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz içerikler sitesinden özgünlük kontrolleri yapılır ve %60'ın üzerindeki içerikler onaylanacaktır. Onay işlemleri tamamlandıktan sonra anında 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.


Yeni Ne Var

Sakın Kaçırma