Youtube'dan Müzik ve Video İndirme Android

Logo
Youtube'dan Müzik ve Video İndirme Android
  • 276 Okuma
  • 0 Yorum

Arkadaşlar merhaba. Bugün sizlere youtube da izlediğimiz videoları ya da dinlediğimiz müzikleri nasıl mp3-mp4 formatında telefonumuza kaydedeceğimizi anlatacağım. Yöntem android telefonlar için geçerlidir.

Öncelikle telefonumuza Snaptube uygulamasını indirelim.

Snaptube : https://yadi.sk/d/r0e2CwA6BOR4rg


Not: Programı yükleyebilmek için geliştirici seçeklerini aktif hale getirip bilinmeyen kaynaklara izin ver seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Geliştirici seçeneklerini açmak için Telefonun Ayarlar > Telefon Hakkında >Derleme Numarasına birkaz defa ard arda dokununca ( sayıyı tam hatırlamıyorum ama uyarı olarak verecektir) artık bir geliştiricisiniz uyarısı verecektir.Geri gidip sistem başlığından geliştirici seçeneklerini seçerek buradan bilinmeyen kaynakları aktif hale getirebiliriz.

Programı yükledikten sonra açalım. Üst kısımda istediğimiz müzik ya da videoyu arayalım.Veya direk olarak youtube linkini de kopyalayabiliriz. Videoyu açalım. Videonun sağ alt köşesinde indir yazısına basıp çıkan ekrandan mp3 ya da mp4 seçeneklerinden birini seçebiliriz. Mp3 müzik için mp4 video içindir.

Telefonunuzun müzik uygulamasını açıp buradan indirdiğiniz mp3leri görünteleyebilirsiniz.

yazar

Merhaba, ben Kemal. Uluslararası bir firmada müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda teknolojik ürünlerle uğraşmayı severim. Genelde elektronik üreticilerinin istediği gibi değil kendi istediğim gibi kullanmayı tercih ettiğim için bilgisayar yazılım,program,web,cep telefonu root,jailbreak,rom gibi işlemleri yapmayı severim. Bilgi paylaştıkça çoğalır,paylaşalım kendimize saklamayalım. Konfüçyüs'un da dediği gibi: “Ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur. Ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki bilgi, sende iki bilgi olur.”