yazar
Yamak

onur yazıcı


Ben Onur YAZICI ; 24 yaşındayım Kocaeli ili Gebze ilçesinde ikamet ediyorum . Bülent Ecevit üniversitesi inşaat bölümü , yapı denetim teknikerliği mezunuyum .

Yazılar (1)

Neden hıçkırırız hiç merak ettiniz mi ?

Neden hıçkırırız hiç merak ettiniz mi ?

Hıçkırık insanlık tarihi kadar eski ve sadece insana özgü olmayan bir fiziki tepkidir  peki neden ve nasıl olduğunu biliyor muydunuz ? Zaman zaman hepimizin karşılaştığı hıçkırık sorunu, uzun sürmesi durumunda...

Katma değer vergilerinin işletmeler tarafından her türlü mal ve hizmet satılırken kaydedilmesi ve takip edilmesidir. Satış yapılırken karşı taraftan alınan Katma Değer Vergisi alacak tarafına yazılır. Mevzuat nedeniyle hesaba yapılan düzeltmeler hesaplanan KDV hesabının borcuna yazılır. kdv hesaplama Dönem sonunda İndirilecek KDV hesabı ile karşılaştırılarak bu hesap kapatılır.

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), müşteri ilişkilerini yöneten eksiksiz bir yazılım sistemidir ancak tek bir çözüm değildir. crm yazılımı Müşteri ilişkilerinizi etkili bir şekilde yönetmek, analiz etmek ve iyileştirmek için her müşteri etkileşimi noktasını destekleyen kapsamlı bir bulut çözümleri grubuna ihtiyacınız var.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.