Nasıl Çalışır, Para Kazanabilir miyim ?

Azbucuk.com'a kolayca üye ol

Üye ol sayfamızda ücretsiz üye olabilirsiniz, üye olduktan sonra içerikler girebilirsiniz. Unutmayın her girdiğiniz ilk Bin gösterim başına gelir sağlandıktan sonra 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Sonrasında ise Her Bin gösterim başına geliriniz 0.8 TL olacaktır. Kazandığınız bu ücretler hesabınıza aktarılır, 200 TL ödeme eşiği tamamlandığında sisteme kayıt etmiş olduğunuz IBAN hesabına gönderilmektedir.

Şimdi Kayıt Ol Facebook ile giriş yap

Ödemeler ve Ödeme Eşiği

 • 3 TL Ödeme

  İçerikleriniz 200-300 kelime arasında ve en az 2 görsel ile yapılmış ise 3 TL ödeme kazanacaksınız.

 • 6 TL Ödeme

  İçerikleriniz 300-600 kelime arasında ve en az 3 görsel ile yapılmış ise 6 TL ödeme kazanacaksınız.

 • 9 TL Ödeme

  İçerikleriniz 600-1000 kelime arasında ve en az 4 görsel ile yapılmış ise 9 TL ödeme kazanacaksınız.

 • 10 TL Ödeme

  İçerikleriniz 1000 kelime üzerinde ise ve en az 5 görsel ile hazırlanmışsa 10 TL ödeme kazanacaksınız.

Diğer Ödeme İşlemleri

İçeriğini paylaş ve para KAZAN

Kendi yayınladığınız içerikleri sosyal medya yada farklı siteler paylaşır veya yayınlarsanız, yayınladığınız her içerikten bir ödeme kazanabilirsiniz. İçerikleriniz her kullanıcı başına size bir kazanç sağlayacaktır. Ödeme eşiğinizi tamamladıktan sonra dilediğiniz gibi bu ödeme hesabınıza aktarılır.

İçeriğin okundukça, para KAZAN

Evet evet, içeriğiniz herhangi birileri yada sizin önerdiğiniz kişiler tarafından okuduğu takdirde siz para kazanıyorsunuz. Burada ki kazanç sistemi ise "Google Adsense" tarafından sağlanmaktadır. İçeriklerinizi oluştururken kesinlikle özgünlüğe önem vermeniz gerekmektedir. Yazı yada içerikleriniz ne kadar özgün ise o kadar çok arama motorlarında indexlenmesini ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlıyor, ve sizde kazançınıza kazanç katıyorsunuz.

Sistem Nasıl Çalışıyor

Sistem tamamen Google Adsense üzerinden bir gelir modeli vardır. Siz site yapıp google adsenseten para kazanmak yerine azbucuğu tecih edip hızlı ve daha dolay para kazanabilirsiniz.

Azbucuk.com sizin yerinize SEO işlerinizi halleder aynı zamanda size bir ödeme yapar. Sosyal medyada sizin yerinize içeriğinizin ücretli tanıtımınızı yapar. Siz ürettiğiniz tek bir içerikten sürekli bir gelir elde edersiniz.

Unutmayın her girdiğiniz ilk Bin gösterim başına gelir sağlandıktan sonra 3 TL, 6 TL ve 9 TL içerik başına ücret kazanacaksınız. Sonrasında ise Her Bin gösterim başına geliriniz 0.8 TL olacaktır.

Gelirleriniz yükseltmek için sürekli ve düzenli içerik girişi sağlarsanız düzenli okuyucular elde edebilirsiniz. Düzenli okuyucularınız size sürekli bir gelir sağlamaktadır. Kısacası azbucuk.com sizin yerinize bir çok işlemi hallediyor. Siz sadece özgün içeriklerinize odaklanın ve keyfinize bakmanız yeterli olacaktır.

Şimdi Kayıt Ol, Sen de Kazan