yazar
Kalfa

İrem Be

Okunma Sayısı

Öncelikle çok güzel çalışmalarınız devam ediyor, ellerinize sağlık. Fakat benim bir önerim olucaktı. 1000 okunma sağlamak gerçekten çok zor ve evet kalitesiz içerikler var ki benim de olmuştur ama bu...

Öncelikle çok güzel çalışmalarınız devam ediyor, ellerinize sağlık. Fakat benim bir önerim olucaktı. 1000 okunma sağlamak gerçekten çok zor ve evet kalitesiz içerikler var ki benim de olmuştur ama bu 1000 görüntüleme sayısını değiştirseniz keşke. Artık imkansızlaştı yani kazanç elde etmemiz. Ya da okunma sayımızı nasıl arttırabileceğimiz hakkında bilgi de verebilirsiniz. Zaten sosyal mecralarda da paylaştım ama 1000e ulaşmak gerçekten çok zor.

Yorumlar (4)

 1. yazar
  Ahi

  Erdi Doğan - 3 ay önce

  Bakın İrem hanım daha önce size durumu anlattım ve söyledim. Bu sistem tamamen adsense gelirlerini siz yazarlarıyla paylaşan bir sistem herhangi bir yatırım almadan ufak ufak büyümeye çalışıyor. Adsense bize ödeme yapmazsa bizde ödeme yapamayız. Kesinlikle önce içeriklerinizin bir değeri olmayacaktır. Buradaki amaç bir blog açıp oraya yazı yazayım gibi düşünceleri olan kişiler ve içerik üreticileri mevcut. Tamamen hedef kitlemiz onlar. Eğer kaliteli, güzel içerikler üretirseniz bunu google da indexler ve siz hiç bişey yapmadan içeriğinizden gelir elde etmeye başlarsınız bir süre sonra. Dilerseniz sistemi kullanmayabilirsiniz ancak sistem bin gösterim üzerine çalışmazsa kazanç elde edemez. Bu google ın talep ettiği bir sistem.

 2. yazar
  Yamak

  Cihan Cevher - 3 ay önce

  1000 okunma durumunda kişinin sadece 1 yazısının bin görüntüleme elde etmesi lazım ya da tüm yazıları toplam bin okunma elde etse de olur mu acaba ?

 3. yazar
  Kalfa

  Berkay Yakışır - 3 ay önce

  Erdi bey 1000 gösterimi geçen içeriğimden ne kadar kazandığımı öğrenebilir miyim maillere cevap verir misiniz?

  • yazar
   Ahi

   Erdi Doğan - 3 ay önce

   Kazanç sağladığınız ücretleri 1-2 hafta içerisinde görebileceksiniz. Yazılımlar geliştiriliyor. Şuan sadece 1 içeriğin sadece 1000 gösterim elde etmiş 3TL. Hafta sonları ve sürekli mail atıyorsun. Umarım bu mesajım yeterlidir. Bunu kendinde görebilirsin, /iceriklerim sayfasına gittiğinde orada "Okuma" ya tıkladığında zaten sistem okuma sayını büyükten küçüğe doğru sıralayabilirsin.

Bir yorum bırak