yazar

Yazı Yayınlanınca Hemen Kazanmak?

Yazı yayına girdikten sonra kelime sayısı ve görsel sayısına göre hesaba hemen yatan bir miktardan bahsediliyordu, bu miktar yazının görüntülenme sayısından bağımsızdı diye anlamıştım. Aynı uygulama devam ediyor mu yoksa...

Yazı yayına girdikten sonra kelime sayısı ve görsel sayısına göre hesaba hemen yatan bir miktardan bahsediliyordu, bu miktar yazının görüntülenme sayısından bağımsızdı diye anlamıştım. Aynı uygulama devam ediyor mu yoksa sadece ve tamamen 1000 okuma üzerine kurulu bir sistem mi söz konusu? Teşekkürler.

Yorumlar (2)

 1. yazar
  Ahi

  Erdi Doğan - 3 ay önce

  Bu sistem tamamen adsense gelirlerini siz yazarlarıyla paylaşan bir sistem herhangi bir yatırım almadan ufak ufak büyümeye çalışıyor. Adsense bize ödeme yapmazsa bizde ödeme yapamayız. Kesinlikle önce içeriklerinizin bir değeri olmayacaktır. Buradaki amaç bir blog açıp oraya yazı yazayım gibi düşünceleri olan kişiler ve içerik üreticileri mevcut. Tamamen hedef kitlemiz onlar. Eğer kaliteli, güzel içerikler üretirseniz bunu google da indexler ve siz hiç bişey yapmadan içeriğinizden gelir elde etmeye başlarsınız bir süre sonra. Dilerseniz sistemi kullanmayabilirsiniz ancak sistem bin gösterim üzerine çalışmazsa kazanç elde edemez. Bu google ın talep ettiği bir sistem.

 2. yazar
  Yamak

  Mehmet Erturan - 3 ay önce

  Anladım, belirlenen gösterimin üzerinde ne kadar gösterim olursa o kadar kazanç olacak. Azbucuk için içerik hazırlıyorum birkaç haftadır. Azbucuk için düşündüğüm ilk proje bitmek üzere, hazır olunca gözden geçirip yükleme yapacağım inşaallah, dikkat çeken bir içerik olacağını düşünüyorum. İlk çalışmamın seyri azbucuk hakkında da ilk kanaatimi belirleyecek. Teşekkürler. İyi çalışmalar. (İşiniz zor, tahmin edebiliyorum, işinize benzer işlerde çalıştım, yazarlara gösterdiğiniz anlayış ve sabır karşısında bütün yazarlar adına teşekkürlerimi sunarım.)

Bir yorum bırak